Su  Arıtma  Sistemleri
Hakkımızda
Firmamız kurulduğu 2007 yılından bu güne;
   Kalite ve performansını kanıtlamış, uzun kullanım ömrüyle dünyaca bilinen ve tercih edilen Permo Su Arıtma Cihazlarının Akdeniz bölge bayi ve satış sonrası yetkili servislik hizmetini sürdürmekte olup, aynı zamanda Fleck ve Keramis Valfli Su Arıtma cihazlarıyla evsel, endüstriyel ve içme suyu arıtıma cihazlarında ekonomik çözümler üretmektedir.

   Arıtma cihazlarının yedek malzeme, iç dolgu medyası tedariki ve su arıtıma konusunda danışmanlık hizmetlerini veren firmamız, yaptığı Periyodik bakım anlaşmalarıyla, sistemde kurulu bulunan su arıtma cihazlarının belirli periyodlar içerisinde bakımlarını yaparak, cihaz ve ekipmanlarının sürekli faal bir şekilde tutulup, ekonomik ömürlerini uzatmak ve cihazlardan maksimum yarar sağlanmasını amaçlamaktadır.

Tarihçe
  Firmamız 2007 yılında su arıtma sorunlarına çözüm üretmek amaçlı Antalya merkezli faaliyetlerine başlamış olup, Şubat 2016 itibariyle sektörel durgunluk nedeniyle faaliyetlerini durdurmuştur. Bkz; Gerekçeler


Misyonumuz
  Müşteri ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda doğru, ekonomik çözümler üretmek, arıtma sistemleri satışı ve satış sonrası hizmetleriyle memnun müşteri kitlesi oluşturmak.

Vizyonumuz
  Su arıtma sistemleri konusunda satış ve satış sonrası hizmetleriyle güvenilir, aranılan bir marka olmak.

© permoakdeniz.com